پرش به محتوا

علی دایی: اکسپکتورانت خورده بودم، خوابم برد / ۵ هزار دلار دایی را دزدیدند

از ویکی‌خبر، مرجع خبری آزاد
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۱، ۲۱ مارس ۲۰۱۲، ۰۴:۳۰:۰۰ ق.ظ.

علی دایی که از تصادف ۳ روز پیش روز شنبه ۲۷ اسفند آسیبی جزئی دیده‌است، بنابر گفتهٔ پزشکان پس از انجام یک عمل جراحی دیگر بر پوست سرش روز ۲ فروردین از بیمارستان مرخص خواهد شد.

در روز شنبه ۲۷ اسفند علی دایی تصادف کرده و در بیمارستانی در کاشان بستری شده‌بود، وی درخواست کرده‌بود که به تهران منتقل شود اما پس از آنکه متوجه شد بایستی حداقل تا ۵ ساعت در بیمارستان کاشان تحت نظر باشد پذیرفت در همان بیمارستان مورد عمل جراحی قرار گیرد. اما بنابر آخرین گزارش‌های منتشر شده او مجدداً برای بار دوم در بیمارستانی در تهران مورد عمل جراحی قرار خواهد گرفت.

تصادف علی دایی منجر به واژگون شدن خودرو او شده بود. عکس‌های منتشرشده از خودرو دایی نشانگر حادثه‌ای جدی‌است، بنابر گفتهٔ پلیس راه ایران این حادثه بر اثر عدم توجه به جلو رخ داده‌است، اما بنابر گفتهٔ خود علی دایی این تصادف بر اثر خواب‌آلودگی حاصل از مصرف داروی اکسپکتورانت اتفاق افتاده‌است.

علی دایی از این تصادف با عنوان حادثه‌ای که به خیر گذشت یاد کرده‌است. بنابر گزارش خبرگزاری‌ها پس از تصادف علی دایی مبالغی پول به همراه ساعت او از خودرو آسیب دیدهٔ وی سرقت شده‌است.

خبرهای وابسته

مجروح شدن علی دایی در سانحه رانندگی و انتقال وی به بیمارستان کاشانمنابع