پرش به محتوا

مجروح شدن علی دایی در سانحه رانندگی و انتقال وی به بیمارستان کاشان

از ویکی‌خبر، مرجع خبری آزاد
جمعه ۲۶ اسفند ۱۳۹۰، ۱۶ مارس ۲۰۱۲، ۰۳:۳۰:۰۰ ق.ظ.

بنابرگزارش خبرگزاری‌ها علی دایی سرمربی تیم راه‌آهن هنگامی که به همراه برادر و دستیارش با خودروی تویوتا پرادو شخصی خود از اصفهان به سمت تهران بازمی‌گشت به دلیل سرعت زیاد و عدم توجه به جلو دچار سانحه و مجروح شد.

بنابه گزارش‌ها حادثه جدی بوده اما علی دایی آسیب جزیی دیده‌است. وی در بیمارستانی در شهر کاشان بستری شد. مسئولان بیمارستان اعلام کرده‌اند پس از بررسی‌های انجام شده علی دایی دچار هیچ‌گونه شکستگی نبوده و آسیب‌های او جزیی است اما به دلیل آنکه او پیشتر اعمال جراحی ترمیمی داشته‌است باید حداقل تا ۵ ساعت تحت نظارت باشد.

بنا به گزارشات با توجه به جراحی‌های پلاستیک قبلی، بار دیگر در بیمارستان کاشان عمل جراحی ترمیمی بر روی پوست سر و گوش علی دایی انجام شده‌است.

سرهنگ محمدرضا مهماندار فرمانده پلیس راه کشور در مورد جزییات این حادثه رانندگی اطلاعات بیشتری داده‌است، بنابر گفتهٔ وی دلیل این سانحه عدم توجه به جلو بوده‌است، که این مساله منجر به واژگون شدن خودروی تویوتا پرادوی علی دایی شده‌است. ماموران پلیس راه استان در محل حاضر شده‌اند که خوشبختانه وضعیت خوبی از علی دایی مشاهده کرده‌اند و او در کنار خودرواش ایستاده بود. اما وی به همراه برادر و دستیار خارجی‌اش برای بررسی شرایط‌شان به بیمارستانی در کاشان منتقل شدند.

وی همچنین افزود در این سانحه تویوتا پرادوی حامل دایی از ناحیه سقف، شیشه جلو، ستون جلو و بدنه دچار خسارت شده‌است. دایی در این سانحه با مشکلی روبه رو نشده اما پزشکان اعلام کرده‌اند چون پیش از این بر روی سر دایی جراحی پلاستیک صورت گرفته بهتر است او چند ساعتی را در بیمارستان استراحت کند هر چند در مجموع او با مشکلی روبه رو نیست.


منابع