پرش به محتوا

الگو:خوشامد۲

از ویکی‌خبر، مرجع خبری آزاد
خوش آمدید

سلام خوشامد۲، به ویکی‌خبر خوش‌آمدید. ویکی‌خبر یک مرجع خبری است که با همکاری خوانندگانش نوشته می‌شود. این وب‌گاه یک ویکی است، یعنی هرکسی، از جمله خود شما می‌تواند با کلیک کردن روی پیوند «ویرایش» که در همهٔ صفحات می‌آید، آن را ویرایش کند. اگر نظری در مورد محتویات موجود در صفحه‌ای داشتید، یادداشتی در بخش بحث‌ آن صفحه بنویسید. برای این کار اول پیوند بحث را از بالای صفحهٔ مورد نظر انتخاب کنید تا به صفحهٔ بحث بروید؛ سپس در صفحهٔ بحث روی ویرایش یا افزودن عنوان کلیک کنید. امیدوارم که از اینجا خوشتان بیاید و تصمیم به ماندن بگیرید.

Can't read Persian? Read this message in: English
نیاز به کمک

امیدوارم از ‌خبرنویس بودن لذت ببرید! لطفاً برای آزمایش از ویکی‌خبر:صفحه تمرین استفاده کنید و (فقط) در صفحات بحث نام خود را با چهار مدک (~~~~) امضا کنید. با این کار نام شما و تاریخ به عنوان امضا درج خواهد شد. در صورتی که سؤالی فنی پیرامون ویکی‌نویسی داشتید، به صفحهٔ ویکی‌خبر:میز کمک بروید یا از {{کمک به من}} در صفحهٔ بحثتان استفاده کنید تا کسی برای کمک به شما بیاید. در ضمن بهتر است قبل از پرسیدن سؤال، «ویکی‌خبر:راهنما» را مطالعه کنید؛ یا اینکه از من در صفحهٔ بحثم بپرسید. اگر پرسشی پیرامون موضوعی خبری داشتید به ویکی‌خبر:اتاق خبر بروید. و یا به کانال آی‌آر‌سی بپیوندید. اگر برای نوشتن خبر عجله دارید، لطفاً پیش از نوشتن خبرهای پرحجم، نگاهی به نمونه‌های فهرست‌شده در درگاه آخرین خبرها بیندازید تا بیشتر با چم‌وخم کار آشنا شوید. از مطالعهٔ پیوندهای معرفی‌شده غفلت مکنید. شاد باشید!

نکاتی که به شما در ویکی‌خبر کمک خواهد کرد
پروژه‌های خواهر
ویکی‌خبر پروژه‌ای است از بنیاد غیر انتفاعی ویکی‌مدیا. این بنیاد چندین پروژه چند زبانه با محتویات آزاد با عناوین زیر در دست اقدام دارد:


ویکی‌واژه
فرهنگ واژه‌ها و اصطلاح‌نامه


ویکی‌کتاب
متون و کتابچه راهنماهای آزاد


ویکی‌گفتاورد
مجموعه‌ای از نقل قول‌ها


ویکی‌نبشته
متون پایه و مرجع آزاد


ویکی‌گونه
راهنمای گونه‌های زیستی


ویکی‌پدیا
دانشنامهٔ آزاد


ویکی‌انبار
انبار پرونده‌های چندرسانه‌ای عمومی


فراویکی
هماهنگ‌کننده پروژه‌های ویکی‌مدیا

شیوهٔ کاربرد[ویرایش]

لطفاً فقط به صورت زیر عمل کنید:

{{جا:خوشامد۲|پیام تکمیلی}}

این روش متن پیام که می‌تواند هرچه باشد (از جمله امضای شما) را در انتهای متن خود الگو درج می‌کند.

جستار وابسته[ویرایش]