۱۱ عضو کابینه این هفته به مجلس می‌روند

از ویکی‌خبر، مرجع خبری آزاد
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۹، ۱۹ فوریه ۲۰۱۱، ۰۳:۳۰:۰۰ ق.ظ.

این هفته ده وزیر و یک معاون رئیس جمهور بايد جهت پاسخگویی به سؤالات نمایندگان به مجلس شورای اسلامی بروند.

نمایندگان بجنورد، تهران و طرقبه در صحن علنی مجلس سوالات خود را از وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات، فرهنگ و ارشاد اسلامی و بازرگانی مطرح خواهند کرد.

علاوه بر این در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس سوالات از وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و آموزش و پرورش، در کمیسیون اجتماعی سوالات از وزرای کار و امور اجتماعی و کشور و در کمیسیون امنیت ملی، در کمیسیون‌های انرژی و صنایع و معادن سوالات از وزیر نفت، در کمیسیون بهداشت و درمان سوالات از وزیر رفاه و تامین اجتماعی، در کمیسیون صنایع و معادن سوالات از وزرای صنایع و معادن و ارتباطات و فناوری اطلاعات و در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی سوالات از معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور بیان خواهد شد.

همچنین در این هفته علی اکبر ولایتی مشاور رهبری در امور بین الملل برای صحبت حول تحولات منطقه میهمان کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خواهد بود و فاطمه هاشمی رئیس بنیاد امور بیماری‌های خاص جهت ارائه گزارش عملکرد این بنیاد در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس حاضر می‌شود.

در کمیسیون عمران مجلس نیز مراسم تقدیر از فعالیت‌های حمید بهبهانی، وزیر سابق راه و ترابری برگزار خواهد شد.

منابع

‎«‏یازده عضو کابینه این هفته به بهارستان می‌روند». ‏واحد مرکزی خبر، ‏۳۰ بهمن ۸۹  ‎«‏۱۱ عضو کابینه این هفته به بهارستان می‌روند». ‏الف، ‏۳۰ بهمن ۸۹