پرش به محتوا

نقدی: ایران به‌ زودی در حیفا و تل‌آویو قدم می‌گذارد

از ویکی‌خبر، مرجع خبری آزاد
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۹، ۱۹ فوریه ۲۰۱۱، ۰۳:۳۰:۰۰ ق.ظ.

محمدرضا نقدی فرمانده بسیج مستضعفین در ایران با تاکید بر لزوم حرکت به سمت برتری علمی به عنوان ضامن استقلال و آزادی و دفع شر مستکبران و زورگویان گفت:ایران به زودی در میدان بیت المقدس، حیفا و تل‌آویو قدم می‌گذارد.

وی گفت: در هیچ جای دنیا رهبری دیده نشده که در بحث دانشمندی و علم تاکید کند، بنابراین در مسئله جهاد علمی و شکستن مرزهای دانش که مکرر از رهنمودهای مقام معظم رهبری است، بسیج باید به عنوان نهاد پیشرو گام بردارد. وی بر عدم تطبیق علوم انسانی با جهان بینی اسلامی و دوگانگی شخصیتی تاکید و آن را از مشکلات عمده در بحث علم در کشور دانست.

او که در نشست تعامل و همفکری دانشوران در جمع بسیجیان دانشگاه آزاد اسلامی در بندر عباس سخن می‌گفت، ضمن بیان اینکه استکبار تمام هنر خود را در ترور و شهادت جامعه علمی ایران قرار داده‌است گفت: پیشرفت‌های علمی ما باعث شده غربی‌ها کینه هایشان را در قالب ترور، جنایت و فتنه گری نمایان کنند.

نقدی بیان داشت: روسای کشورهای غربی پشت تریبون‌ها به صف شدند که به ایران بتازند و در حمایت از فتنه گری‌ها سرمایه گذاشتند و همچنین رسانه‌های آنها پای کار آمدند که تصویر ناامن و آشفته از ایران به دنیا نشان دهند و در ادامه راهپیمایی ۲۲ بهمن را جشن پیشرفت‌های جمهوری اسلامی دانست.

او تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران به زودی در میدان بیت المقدس، حیفا و تلاویو قدم می‌گذارد؛ نه برای اینکه استاد و دانشجو را ترور کنیم، بلکه برای انتقام شهیدان شهریاری، صانع ژاله و هزاران شهیدی که از ما به زمین انداختند و آن روز بسیار نزدیک است.

منابع

‎«‏سردار نقدی: ایران بزودی در حیفا و تل آویو قدم می گذارد». ‏خبرآنلاین، ‏۱۳۸۹/۱۱/۳۰