رامین عکس مشایی و هدیه تهرانی را برداشت

از ویکی‌خبر، مرجع خبری آزاد
پنج‌شنبه ۶ آبان ۱۳۸۹، ۲۸ اکتبر ۲۰۱۰، ۰۳:۳۰:۰۰ ق.ظ.

در سومین روز از نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها، محمد علی رامین اقدام به برداشتن عکس مشهور مشایی رییس دفتر رییس جمهور و هدیه تهرانی از غرفه یک سایت حامی دولت کرد.

به گزارش «فردا» عکسی از اسفدیار رحیم مشایی و هدیه تهرانی که در این غرفه به دیوار آویحته شده بود، ساعاتی پیش به دست محمد علی رامین معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد برداشته شد.

بنا بر گفته یکی از مسئولان این غرفه، در چند روز اخیر دست اندکاران وزارت ارشاد و نمایشگاه به غرفه مراجعه و درخواست پایین آوردن این عکس را داشته اند که این امر با مخالفت صراط نیوز مواجه شد.

گفتنی است در بنر مورد اشاره همچنین تصویری از دستخط رهبر معظم انقلاب به رئیس جمهور در خصوص انتصاب مشایی به معاون اولی ریاست جمهوری بوده است.

در همین رابطه روز گذشته وزیر فرهنگ و ارشاد نیز به مدیر کل مطبوعات نسبت به برداشتن عکس تذکر داده که مسئولان غرفه از پذیرفتن این اقدام سربازده و خواهان ارائه ابلاغ کتبی در این زمینه شدند.

صبح امروز نیز محمد علی رامین ضمن مراجعه به غرفه و بوسیدن صورت مسئول غرفه، شخصاعکس را پایین آورده و عکسی از مقام معظم رهبری به وی داده و گفته که این عکس را جایگزین کنید.

مسئولان این سایت حامی دولت ضمن گلایه از نحوه برخورد مسالمت آمیز مسئولان نمایشگاه و وزارت ارشاد با پایگاه هایی که به راحتی و بدون هر گونه مشکل، سخنرانی مشایی را پخش و سی دی های آن را نیز بین مردم توزیع می کنند، می گویند که این برخورد، اوج مظلومیت ما را می رساند. از شرکت در این نمایشگاه پشیمان شدیم.

لازم به یادآوری است که معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد، از مسئولان این سایت خواهش کرده که در نمایشگاه تنش ایجاد نکنند.

منابع

‎«‏«پایگاه اینترنتی تابناک»». ‏رامین عکس مشایی و هدیه تهرانی را برداشت، ‏: ۰۶ آبان ۱۳۸۹