برد مقاومت در دور رفت پلی‌آف برای آمدن به لیگ برتر

از ویکی‌خبر، مرجع خبری آزاد
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰، ۱۸ مه ۲۰۱۱، ۰۴:۳۰:۰۰ ق.ظ.

دور رفت بازی پلی‌آف جام آزادگان برای حضور در لیگ برتر ساعت ۱۷ روز چهارشنبه در ورزشگاه حافظیه میان دو تیم مقاومت شهید سپاسی شیراز و آلومینیوم هرمزگان در میان انبوهی از تماشاگران برگزار شد. قضاوت این بازی به عهده محسن ترکی بود. در ابتدای بازی و در دقیقه ۸ رضا حقیقی بازیکن مقاومت نتوانست ضربه ی پنالتی را تبدیل به گل کند تا یکی از مهم ترین موقعیت‌های مقاومت از بین برود. در دقیقه ۲۴ سید داوود سیدعباسی با یک ضربه توپ را به تیر افقی دروازه مقاومت کوبید تا آلومینیوم نیز یک موقعیت گل زنی را از دست دهد. در ادامه محمد پورمحمد در دقیقه ۳۷ با زدن یک ضربه شوت موفق شد دروازه آلومینیوم را باز کند. وی پس از گلزنی پیراهن خود را از تن درآورد و به همین دلیل یک کارت زرد دریافت کرد. در نیمه دوم موقعیتی خطرناک روی دروازه‌ها روی نداد تا اینکه در دقیقه ۷۴ امین شجاعیان روی یک ضربه ایستگاهی برای بار دوم دروازه آلومینیوم هرمزگان را باز کرد. پس از گل دوم با وجود حملات دو تیم بر روی دروازه‌های یکدیگر توپی وارد دروازه‌ها نشد. پس از اتمام بازی بازیکنان تیم مقاومت به سمت تماشاگران آمدند و از تماشاگران تشکر کردند. پس از آن تماشاگران شیرازی با آمدن به خیابان‌های اطراف ورزشگاه به جشن و پایکوبی پرداختند.

علی کلانتری سرمربی مقاومت پس از پایان بازی اشاره کرد که حضور تماشاگران شیرازی در ورزشگاه روی گل های مقاومت تاثیر داشت.وینگو بگوویچ سرمربی آلومینیوم نیز اظهار داشت که هنوز نیمه دوم بازی در بندرعباس مانده است.

بازی برگشت سوم خرداد در بندرعباس برگزار خواهد شد.

منابع

Wikinews
Wikinews
این خبر ویژگی‌های خبر دست اول را دارد که توسط اعضای ویکی‌خبر نوشته شده است. برای اطلاعات بیشتر صفحهٔ بحث خبر را مشاهده بفرمائید.