استیل آذین هدایتی منحل می‌شود !

از ویکی‌خبر، مرجع خبری آزاد
شنبه ۱ آبان ۱۳۸۹، ۲۳ اکتبر ۲۰۱۰، ۰۳:۳۰:۰۰ ق.ظ.

عیسی رضایی رئیس شرکت سرمایه گذاری استیل آذین ایرانیان این خبر را در گفت و گو با فارس رسامطرح کرد؛« سرمایه گذاری در یتم استیل آذین به دلیل تبلیغات شرکت انجاام گرفت اما نتایج اخیر تیم سبب شده تا مالک باشگاه تصمیم به انحلال یا واگذاری امتیاز تیم بیرد.»

خبرآن لاین : این سکانس پایانی نمایش کوتاه و تلخ تیمی می تواند باشد که مالکش در ابتدای فصل ادعا می کرد قهرمان لیگ می شود. هدایتی پدیده ای که به واسطه میلیاردها پولی که ر 4 سال به پای فوتبال ریخت ، اسمش را سر زبان ها انداخت اما حالا با خود می اندیشد به هدفش نرسیده و باید عطای حضور در فوتبال را به لقایش ببخشد بی آنکه امیدی داشته باشد به اینکه 3 سال بعد حتی کسی یادش باشد حسین هدایتی که بوده !

هدایتی که اول فصل ادعا می کرد با تشکیلاتی که در اختیار دارد ، نشان می دهد فوتبال درآمدزاست. بی آنکه حتی ریالی از اسپانسر درآمد داشته باشد با تیمی که نزدیک به 10 میلیارد تومان تنها برای خرید ستاره هایش هزینه شده است ، قید حضور در فوتبال را می زند. با انتشار خبر تعطیلی تیم ، هیچ یک از دست اندرکاران تیم در دسترس نبودند. مهریزی سرپرست موقت باشگاه به تلفن همراهش پاسخ نمی داد ، حسین هدایتی در دسترس نبود ، خروطی یکی از اعضای هیات مدیره می گفت در جریان نیست و حاضر به گفت و گو نشد ، علی میرزایی دیگر عضو هیات مدیره گفت هفته هاست در جلسات شرکت نمی کند ، این همان نکته ای بود که حمیدرضا آصفی درباره اش گفته بود. او از روز انتخاب امیر مهریزی دیگر حضور در جلسات را تحریم کرده بود . هیچ کس حرفی برای گفتن نداشت که حتی شاید اتفاق درحال وقوع اصلا اتفاق دور از ذهنی هم نبود.

همین هفته گذشته بود که مهریزی بعد از باخت به سایپا گفت:« با این روند ما سقوط می کنیم . معتقدم این طوری هدایتی هم ول می کند و می رود.» و حالا زمزمه آن پیش بینی شنیده می شود. اما آیا این اتفاق معنایش شکست فوتبال خصوصی است؟ پاسخ ما را یکی از اعضای هیات مدیره استیل آذین می دهد. کسی که علاقه ندارد که اسمش را بنویسیم؛« این اتفاق شکست فوتبال خصوصی نیست. اشتباه مدیریتی ست که هدفگذاری ندارد نمی داند از پولی که هزینه می کند ، چه می خواهد درو کند. بازیکنان میلیاردی و نوع برخورد با مدیریت و هزاران تصمیم احساسی دیگر حاصلش می شود اتفاقی که می بینید.»منابع

‎«‏استیل آذین منحل میشود!». ‏خبرگزاری تابناک، ‏