احمدی‌نژاد: دولت تا پای جان از اصول انقلاب و خط امام و رهبری ذره‌ای کنار نخواهد رفت

از ویکی‌خبر، مرجع خبری آزاد
شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۰، ۳۱ دسامبر ۲۰۱۱، ۰۳:۳۰:۰۰ ق.ظ.

محمود احمدی‌نژاد رییس‌جمهوری اسلامی ایران با حامیان گفتمان انقلاب اسلامی دیدار کرد.

رییس‌جمهوری با عنایت به اصل و حقیقت انقلاب اسلامی داشتن روحیهٔ جهادی و ایستادگی روی خط امام (سید روح‌الله خمینی) را موجب پیشرفت و عزت و پیروزی دانست و گفت: ‌

« به فضل الاهی اگر فشارها علیه دولت صدها برابر هم افزوده شود، این دولت تا پای جان در راستای حفظ اصول و ارزش‌های انقلاب و خط امام (ره) و رهبری ایستادگی کرده و ذره‌ای کنار نخواهد رفت و معتقد ایم ایستادگی روی خط انقلاب و امام موجب گشوده شدن درهای رحمت الاهی شده و توان ملت را برای پیشرفت و مقابله با مشکلات ده‌ها برابر افزایش می‌دهد. »

احمدی‌نژاد گفت:

« نهم دی جوشش عظیم مردمی برای صیانت از مکتب امام حسین (ع) بود زمانی که ملت مشاهده کرد که دشمنان و بدخواهان، اساس کشور و ستون‌های نظام را هدف قرار داده‌اند و قصد دارند کشور را از راه امام حسین(ع) جدا کنند با قدرت و عظمت به میدان آمده از اصول و آرمان‌های الاهی و انقلاب حمایت کردند. »

او نخستین هدف آفرینش انسان ار الاهی شدن و دومی را برپایی توحید و داد و زندگی سعادتمند است. افزود بالندگی انسان از مسیر اصلاحگری است و پایهٔ اول اصلاحگری، عدالت است از این رو بالاترین دشمنی شیطان نیز با عدالت است. او همچنین هدف اصلی انقلاب اسلامی را برپایی عدالت و شکوفایی استعدادهای بشری خواند. احمدی‌نژاد بزرگترین خطر برای آدمی را فراموشی اصل و چیستی حقیقیت انسان دانست.

رییس‌جمهوری گفت:

« اگر انقلاب اسلامی از بستر حکومت جهانی مهدوی جدا شود مثل درختی است که ریشه‌اش قطع شده‌باشد و در این صورت دیگر اصالتی نخواهد داشت. انقلاب زمانی تاثیرگذار بوده ارزش دارد که در بستر تحقق حکومت جهانی قرار داشته‌باشد و انقلاب اسلامی منهای حکومت جهانی ابتر است. »

احمدی‌نژاد گفت: «مارکسیسم به پایان رسیده‌است و نظام سرمایه‌داری هم به بن‌بست رسیده و دنیا نیازمند تئوری و ایدهٔ جدیدی است که در چنین شرایطی حتما باید ویژگی‌های حکومت جهانی را به بشریت عرضه کنیم چرا که تنها جایگزین وضع موجود و فصل مشترک همهٔ بشر است.»

او «چارهٔ آن [برخی مشکلات را] نیز بازگشت به خط امام (ره) و انقلاب و ایستادگی روی آن» دانست

احمدی‌نژاد وعده کرد که تا پایان سال ۱۳۹۱ صادرات غیرنفتی با واردات برابر شود. وی به برخی کارها و خدمت‌های دولت نیز از جمله هسته‌ای شدن اشاره کرد.

« اگر فشارها علیه دولت صدها برابر افزوده شود، این دولت تا جان در بدن دارد از اصول و ارزش‌های انقلاب و خط امام و رهبری ذره‌ای کنار نخواهد رفت. »


منابع