ویکی‌خبر:نظرخواهی برای نصب افزونه آراس‌اس

از ویکی‌خبر، مرجع خبری آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو
بحث زیر پایان یافته‌است . نتیجه: این نظرخواهی با موفقیت به اتمام رسید.Ομιλία Sahim ‏۱۵ اوت ۲۰۱۱، ساعت ۰۱:۵۷ (IRDT)

با سلام، با اجازه همه کاربران و مدیران، درخواست نصب این افزونه را بر روی ویکی‌خبر دارم، افزونه مورد نظر من GoogleNewsSitemap یا به اختصار GNSM نام دارد که کار یک ابزار آر‌اس‌اس را انجام می‌دهد، از آنجایی که این افزونه مانند یک ابزار جانبی برای ویکی‌خبر عمل می‌کند دیگر نیاز ندیدم که در تالار مطرح کنم، این افزونه در حال حاضر بر روی ویکی‌خبر انگلیسی نصب است و نمونه کاربرد آن را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید، تا کنون ما از ابزارهای آر‌اس‌اس خارج از ویکی و بر روی تولسرور استفاده می‌کردیم که امکانات کمی داشتند، این افزونه پارامترهای زیادی دارد که همانند افزونهٔ در حال حاضر نصب بر روی ویکی‌خبر ( DynamicPageList) هستند. برای مشاهده توضیحات بیشتر درباره پارامترها، کارکرد و پیکربندی این افزونه به صفحهٔ توضیحات آن در مدیاویکی مراجعه بفرمایید، در اینجا ما نیاز به اجماع برای نصب این افزونه داریم که خواهشمندم شرکت بفرمایید.

پیکربندی

در اینجا ما نیاز داریم در هنگامی که هیچ رده‌ای به طور پیش‌فرض برای این افزونه تعیین نکردیم، محتویات ردهٔ منتشرشده را برای ما نشان دهد که پیکربندی این افزونه به صورت زیر می‌باشد:

$wgGNSMfallbackCategory = 'منتشرشده';

همچنین یک گزینه در خوراک به نام <comments> وجود دارد، از آنجا که ما یک فضای نام برای نظرها داریم، پیکربندی آن باید به صورت مقابل باشد:

$wgGNSMcommentNamespace = 102;

آرا

موافق

  1. Symbol support vote.svg موافق با توجه به صحبت‌های ام‌جی.--یوشیمیتسو ‏۲۴ ژوئن ۲۰۱۱، ساعت ۱۳:۰۰ (IRDT)
  2. Symbol support vote.svg موافق اگر ویکی خبر انگلیسی نصب و اجرا شده حتما مناسب است.--Kasir بحث ‏۲۴ ژوئن ۲۰۱۱، ساعت ۱۵:۲۲ (IRDT)
  3. Symbol support vote.svg موافق مگه چیِ ویکی‌خبر فارسی از انگلیسیش کمتره! --FARAMARZTalk ‏۲۴ ژوئن ۲۰۱۱، ساعت ۲۱:۰۳ (IRDT)
  4. Symbol support vote.svg موافق ضمن تشکر از جناب Mjbmr عزیز برای اقدام در باگزیلا. --Wayiran (بحث)‎ ‏۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۱، ساعت ۰۱:۵۶ (IRDT)
خواهش می‌کنم، من هم از شما بابت شرکت در این نظرخواهی تشکر می‌کنم. Mjbmr بحث ‏۱۰ ژوئیهٔ ۲۰۱۱، ساعت ۰۱:۴۷ (IRDT)

مخالف

نظرها

Symbol comment vote.svg توضیح درخواست نصب این افزونه به شماره ۲۹۵۶۳ در باگزیلا موجود است، دوستان برای پیگیری آن می‌توانند در بخش CC آدرس ایمیل خودشان را اضافه نمایند. Mjbmr بحث ‏۲۵ ژوئن ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۰۵ (IRDT)

Yes check.svg با تشکر از دوستان بابت شرکت در این نظر خواهی، این افزونه با موفقیت بر روی ویکی‌خبر نصب گردیده است و از صفحه ویژه Special:GoogleNewsSitemap قابل دسترسی است.
Symbol comment vote.svg توضیح پارامتر feed موجود برای این صفحه ویژه می‌تواند یکی از سه حالت rss، atom و یا sitemap باشد که در صورتی تعیین نشده باشد در حالت sitemap (نقشه وب‌گاه) می‌باشد که برای گوگل نیوز تعبیه شده است و دیگر پارامترهای این صفحه ویژه همانند افزونه فهرست صفحات پویا (DynamicPageList) می‌باشد، به عنوان مثال برای شامل شدن یک یا چند رده از پارامتر categories استفاده می‌شود، در اینجا در صورتی که هیچ رده‌ای تعیین نشده باشد از ردهٔ منتشرشده استفاده می‌کند و برای شامل نشدن یک یا چند رده از پارامتر notcategories استفاده می‌شود، برای تعیین تعداد آیتم‌های خروجی از پارامتر count استفاده می‌شود، نمونه پیوندهای آن در زیر آمده است :