پرش به محتوا

ویکی‌خبر:سیاست رباتیک/تقاضای مجوز/فارسی/بایگانی ۱

از ویکی‌خبر، مرجع خبری آزاد

بحث‌ها و نظرات

[ویرایش]
مجوز دارد--Ομιλία Sahim ‏۱۵ نوامبر ۲۰۱۰، ساعت ۰۰:۲۶ (IRST)
سپاس Mjbmr بحث ‏۱۵ نوامبر ۲۰۱۰، ساعت ۰۰:۳۳ (IRST)

بحث‌ها و نظرات

[ویرایش]
می‌شود بفرمایید منظورتان از ایجاد و اصلاح برخی صفحه‌ها چیست؟ و یا نمونه‌ای از کار را نشان دهید، من دربارهٔ این صفحات ایجاد شده شک دارم. Mjbmr بحث ‏۱۶ فوریهٔ ۲۰۱۱، ساعت ۰۰:۵۸ (IRST)
‫منظورم همان اصلاح نوشته‌ها با بهره از کد ریپلیس بود. اما در مورد ایجاد، مثلاً در نظر دارم برای کشورهای مختلف پس از اجماع، الگوهای مربوطه را ایجاد کنم. اما دربارهٔ صفحات به اشتباه ایجادشده، در جریان هستید که سریعاً خودم اصلاحشان کردم. --Wayiran ‏۱۶ فوریهٔ ۲۰۱۱، ساعت ۲۱:۲۱ (IRST)
موافق بسیار عالی، ممنون از توضیحاتتون Mjbmr بحث ‏۱۶ فوریهٔ ۲۰۱۱، ساعت ۲۲:۴۶ (IRST)
مجوز دارد--Ομιλία Sahim ‏۱۷ فوریهٔ ۲۰۱۱، ساعت ۱۳:۵۱ (IRST)


هر ۱۵ دقیقه
  • firstpageweather.py آب و هوای صفحه اول
  • iranweather.py آب و هوای ایران
  • worldweather.py آب و هوای جهان
  • curency01.py ارز۱
  • curency02.py ارز۲
  • curencymain.py ارز اصلی
روزانه
  • liga.py آمار لیگ
  • dargah.py رده درگاه‌ها
  • day.py آمار روزانه

بحث‌ها و نظرات

[ویرایش]
مجوز دارد--Ομιλία Sahim ‏۱۹ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۵۶ (IRST)
مجوز اعطا شد. --Wayiran (بحث)‎ ‏۹ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۲۲:۴۴ (IRST)


بحث‌ها و نظرات

[ویرایش]

با احترام درفش کاویانی (بحث) ‏۲۵ آوریل ۲۰۱۲، ساعت ۲۱:۲۱ (IRDT)

مجوز دارد برای یک دوره آزمایشی (۲۰ ویرایش) توجه داشته باشید به کاربران بدون ویرایش خوشامد نگوید. موفق باشید--Ομιλία Sahim ‏۲۷ آوریل ۲۰۱۲، ساعت ۱۳:۰۲ (IRDT)


ربات هواشناس:هر۱۲ ساعت ربات ارز:هر ۲۴ ساعت ربات لیگ فوتبال:هر ۲۴ ساعت ربات رده‌ساز تاریخ هر ماه یک بار یا بصورت یک‌جا بری هر سال

بحث‌ها و نظرات

[ویرایش]

به زودی ویرایش‌های تست انجام می‌شود.--Mahdiz (بحث) ‏۲۷ اکتبر ۲۰۱۲، ساعت ۲۲:۰۶ (IRST)

تست ربات برای بلاک موجود در صفحه اصلی. اگر موافقت می‌کنید، برای ارز و دومورد آب و هوا و خوش آمدگویی هم حساب کنید، اگر نه برای هرکدام درخواست دهم، کارهای رباتیک اینجا خیلی روی زمین مانده. فقط لطفا مشخص کنید که مثلا کد آب و هوا هرچندوقت یکبار رانده شود؟ هرکدام؟ ارز و خوش آمدگویی چطور؟ ممنون--Mahdiz (بحث) ‏۲۷ اکتبر ۲۰۱۲، ساعت ۲۲:۳۲ (IRST)
خواستم زودتر مجوز صادر شود:). آب و هوای جهان، آب و هوای ایران. فقط بازبینی اش هم فکر کنم باید اتوماتیک باشد. برای ارز هم به زودی می‌گزارم، فقط یادتان نرود حتما مدت زمانی که هرکدام باید رانده شود را بگویید، مثلا هر دوساعت یکبار، یکساعت، ولی زیر دوساعت نباشد بهتر است.--Mahdiz (بحث) ‏۲۷ اکتبر ۲۰۱۲، ساعت ۲۲:۴۴ (IRST)
برای ارز: الگو:ارز، الگو:ارز۲، الگو:اصلی ارز/هسته
آمار روزانه ویکی خبر فارسی /--Mahdiz (بحث) ‏۲۷ اکتبر ۲۰۱۲، ساعت ۲۲:۵۰ (IRST)
کلا اینجا(مشارکت ربات) را ببنید:)--Mahdiz (بحث) ‏۲۷ اکتبر ۲۰۱۲، ساعت ۲۳:۰۸ (IRST)
ربات شما بدون داشتن مجوز در حال ویرایش در ویکی‌خبر است، در حالی که بعضی از ویرایش‌های صورت گرفته نیز دارای اشتباهاتی است، لطفاً بدون داشتن مجوز از انجام ویرایش‌های بیشتر خودداری کنید. با تشکر. --H.b.sh (بحث) ‏۲۷ اکتبر ۲۰۱۲، ساعت ۲۳:۲۴ (IRST)
ممنون از پاسختان، بله تا زمانی که مجوز دریافت کنم دیگر ربات را نمیرانم. آن ویرایش های مشکل دار هم به خاطر بازه زمانی زیادی که وقفه میان ویرایش قبلی و این ویرایش افتاده، اتفاق افتاده. شما جدیدترین ویرایش ها را ببنید. و همچنین من تنها کدهای بومی اینجا را که قبلا ربات های زیادی و مدت زمان زیادی آنها را میراندند استفاده میکنم نه چیز دیگر(درخود ویکی نیوز هست)--Mahdiz (بحث) ‏۲۷ اکتبر ۲۰۱۲، ساعت ۲۳:۳۸ (IRST)
مشکل کد آمار لیگ های جهان برطرف شد و نمونه نیز انجام شد.Mahdiz (بحث) ‏۲۸ اکتبر ۲۰۱۲، ساعت ۱۲:۰۹ (IRST)

موفق باشید--Ομιλία Sahim ‏۱ نوامبر ۲۰۱۲، ساعت ۲۰:۴۷ (IRST)

انجام شده است دوست عزیز. البته چندتایی اش(لیگ ها) مشکل داشتند که برطرف شدند و در دوباره رانی به خوبی کار کرده اند. مشارکت های ربات را ببنید. فقط لطفا در صورت تایید مجوز لطف کنید بگویید هرکدام را در چه بازه زمانی برانم. مثلا هواشناس هر نیم ساعت یکبار؟ آمار ۱۲ ساعت یکبار؟Mahdiz (بحث) ‏۲ نوامبر ۲۰۱۲، ساعت ۰۸:۲۵ (IRST)
آخرین ویرایش ربات را بررسی کردم، کارکرد بات بسیار خوب بود، فقط توجه داشته باشید مکان‌هایی که ذکر شده آخرین ویرایش به وقت تهران، تاریخ وساعت به وقت تهران ذکر شود و نه به وقت میلادی. در رابطه با زمان‌های راندن ربات، لطفا ربات هواشناس را هر ۱۲ ساعت یکبار، آمارهای مربوط به کاربران، ارز و آمار لیگهای فوتبال و کلا دیگر آمار مربوط به ربات را هر ۲۴ ساعت برانید. پیشاپیش از شما بخاطر پیشبرد ویکی‌خبر سپاسگزاری می‌کنم. موفق باشید و سربلند.--Ομιλία Sahim ‏۳ نوامبر ۲۰۱۲، ساعت ۱۴:۳۷ (IRST)
مجوز دارد از هم‌اکنون می‌توانید رباتتان را برانید، موفق باشید--Ομιλία Sahim ‏۳ نوامبر ۲۰۱۲، ساعت ۱۴:۳۷ (IRST)
تشکر، به زودی با مرتب سازی کرون تب کار ربات شروع می شود، فقط نمیدانم که چگونه باید تاریخ و ساعت را به وقت تهران ذکر کنم، احتمالا باید در امضای ربات تغییری بوجود بیاورم، و یا چیز دیگر؟Mahdiz (بحث) ‏۳ نوامبر ۲۰۱۲، ساعت ۱۹:۲۱ (IRST)
فقط اگر کدهای دیگری در نظردارید برای ویکی خبر، عنوان کنید تا انجامشان دهم.Mahdiz (بحث) ‏۳ نوامبر ۲۰۱۲، ساعت ۱۹:۲۹ (IRST)
من فعلا سهیم‌ربات را غیر فعال کرده‌ام، اگر بتوانید کدهای رده‌های تارخ شمسی و میلادی را نیز برانید، مشکلات رده‌های تاریخ به کلی حل خواهند شد. در صورتی که توانایی این کار راد دارید اعلام کنید تا نام اجرا کننده را به نام ربات شما تغییر دهم. موفق باشید.--Ομιλία Sahim ‏۳ نوامبر ۲۰۱۲، ساعت ۲۰:۵۵ (IRST)
میلادی را که فکر کنم باید هر یکماه یکبار راند، که میتوان در کرونتبش تنظیم کرد. برای تاریخ شمسی نیز باید دستی راند که فکر کنم بتوان برای چندماه ساخت. تا الان برای چه زمانی ساخته شده اند؟ از آن به بعد را بسازم؟Mahdiz (بحث) ‏۴ نوامبر ۲۰۱۲، ساعت ۱۶:۵۲ (IRST)
بررسی که کردم، برای ماه های میلادی از ماه ژوئن تا حال ساخته نشده. برای ماه شمسی هم از خرداد تا الان. اگر موافق باشید همه را بسازم.Mahdiz (بحث) ‏۴ نوامبر ۲۰۱۲، ساعت ۱۷:۰۳ (IRST)
بسیار عالی، موفق باشید.--Ομιλία Sahim ‏۴ نوامبر ۲۰۱۲، ساعت ۱۷:۴۳ (IRST)


بحث‌ها و نظرات

[ویرایش]

هیچ‌کس اینجا نیست؟ چند روز دیگر باید صبر کنم؟ --H.b.sh (بحث) ‏۲۰ دسامبر ۲۰۱۲، ساعت ۱۷:۵۷ (IRST)

چون کسی نیست گفتم نظردهم:)
آیا رباتتان از تولسرور اجرا می شود؟ برای خوشامدگویی بهتر است از آنجا اجرایش کنید.
برای بایگانی هم چندویرایش تست اجرا میکنید. بهتر است بایگانی از روی حساب پرچم دار انجام شود(یعنی همان ربات).Mahdiz (بحث) ‏۲۰ دسامبر ۲۰۱۲، ساعت ۱۸:۵۲ (IRST)