پرش به محتوا

ویکی‌خبر:درخواست‌های حذف

از ویکی‌خبر، مرجع خبری آزاد

این صفحه برای حذف یک صفحه یا پرونده از طریق اجماع است.

مدت‌زمان

صفحات و پرونده‌های نامزد شده حداقل برای پنج روز فهرست خواهند شد. پس از مدت مناسب، یکی از مدیران به صفحه یا پرونده نگاه می‌کند و تصمیم می‌گیرد که آیا اجماع برای حذف شکل گرفته یا نه. اگر بله، صفحه حذف می‌شود. دورهٔ زمانی از هنگام ثبت درخواست حذف در این صفحه محسوب می‌شود.

حذف سریع

در صورتی که معیارهای حذف سریع صدق می‌کردند، می‌توانید تصویر، رده یا نوشتار را با افزودن الگوی {{حذف}} در صفحهٔ حذف سریع فهرست کنید و بدین‌ترتیب به جای انتظار برای اجماع، آن را نامزد حذف سریع نمایید.

حذف
  • پیش از فهرست‌کردن یک صفحه در اینجا، یا بحث بر سر آن در اینجا، معیارهای حذف را بخوانید و با آن‌ها آشنا شوید.
  • برای فهرست‌شدن در اینجا باید نوشتارها هماهنگ با معیارهای حذف باشند. فهرست‌کردن‌های نامعتبر حذف خواهند شد. ویرایش‌گران نمی‌توانند برای توجیه فهرست‌کردنشان معیارها را ویرایش کنند.
  • برای آگاهی از اینکه چه صفحاتی حذف شده‌اند و کدام‌ها حفظ شده‌اند، سیاههٔ حذف یا بایگانی‌های حذف را ببینید.
  • توجه: اگر حسابی را در ویکی‌خبر صرفاً با هدف اقدام به درخواست حذف، ثبت کرده‌اید، هرگونه رای یا نظری در بخش رای‌گیری خط خواهد خورد و نادیده انگاشته خواهد شد. رای‌های این صفحه در دامنهٔ صلاحیت مشارکت‌کنندگان محرزی است که پیشینهٔ اثبات‌شده‌ای از درک سیاست‌های وب‌گاه دارند.
احیا

شما همچنین می‌توانید برای احیای صفحات، در اینجا درخواست احیا دهید. اگر شما با حذف سریع نوشتاری مخالفت دارید، یا می‌خواهید درخواست حذفی را معلق کنید، لطفاً آن را در اینجا فهرست کنید، ممکن است یکی از مدیران آن را تا مدت رای‌گیری احیا کند، تا آنکه کاربران بتوانند نوشتاری را که برایش رای می‌دهند ببینند.

چطور یک صفحه را در اینجا فهرست کنیم[ویرایش]

  1. {{درخواست حذف}} یا {{دح}} را به تصویر، رده یا صفحهٔ نوشتار بیفزایید.
  2. با بهره از الگوی زیر درخواست خود را فهرست کنید:
==تاریخ نامزدی==
===[[عنوان صفحه]]===
دلیل درخواست حذف یا احیا را شرح دهید و امضا کنید (--~~~~).
====نظرات====
====آراء====
برای حذف، لطفاً با بهره از {{بماند}}، {{حذف}}، {{خنثی}}، یا {{نظر}} همراه با امضا رای دهید.
برای احیا، لطفاً با بهره از {{تمدید حذف}}، {{احیا}}، {{خنثی}}، یا {{نظر}} همراه با امضا رای دهید.

یادداشتی برای مدیران[ویرایش]

برای جمع کردن یک درخواست حذف، اینگونه عمل کنید:

  • {{آغاز بایگانی حذف}} را در خط قبل از عنوان قرار دهید و {{پایان بایگانی حذف}} را نیز در زیر آخرین رای، و سپس در صورت موفق بودن درخواست حذف، نوشتار را حذف کنید، و در صورتی که نوشتار حفظ شد، {{دح}} را از نوشتار بردارید.
  • اگر موضوع حذف یک رده/تصویر/جعبه‌اطلاعات بود و درخواست حذف موفق بود، مدیر جمع‌کننده باید آن‌ها را از نوشتارهایی که در آن‌ها به کار رفته‌اند، حذف کند.
  • صفحهٔ بحث نوشتار می‌تواند با افزوده‌شدن الگوی {{چندحذفی}} همراه با پیوند تفاوت بحثِ حذف جمع‌شده به بالای صفحهٔ بحث، به‌روز شود.

درخواست‌های حذف[ویرایش]

۲۰ مه ۲۰۱۴[ویرایش]

۳۰ دسامبر ۲۰۱۴[ویرایش]

۲ فوریه ۲۰۱۵[ویرایش]

رده:بیداری اسلامی[ویرایش]

دیدگاه بی‌طرفی در عنوان آن رعایت نشده، مقاله پیوند داده شده در ویکی‌پدیا هم به بهار عربی تغییر مسیر دارد. Mjbmr بحث ‏۲ فوریهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۹:۰۲ (IRST)

نظرات[ویرایش]

آراء[ویرایش]

 حذف شود. Mjbmr بحث ‏۲ فوریهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۹:۰۲ (IRST)

احمدی‌نژاد در اجلاس جوانان و بیداری اسلامی: حاکمان اسلامی باید از اصل با رژیم صهینونیستی و سلطهٔ آمریکا مخالف باشند[ویرایش]

دیدگاه بی‌طرفی در عنوان و متن آن رعایت رعایت نشده، در اصل باید از انتشار آن جلوگیری می‌نمود. Mjbmr بحث ‏۲ فوریهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۹:۰۲ (IRST)

نظرات[ویرایش]

آراء[ویرایش]

 حذف شود. Mjbmr بحث ‏۲ فوریهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۹:۰۲ (IRST)

درخواست‌های احیا[ویرایش]