پرش به محتوا

ویکی‌خبر:تابلوی اعلانات ربات‌ها

افزودن مبحث
از ویکی‌خبر، مرجع خبری آزاد
(تغییرمسیر از ویکی‌خبر:تار)
میان‌بُر:
وخ:تار
سیاست رباتیک
درخواست پرچم (Request For Bot Flag) · تابلوی اعلانات ربات‌ها

این صفحه برای بررسی مسائل مرتبط با ربات‌های مشغول روی این ویکی است. این مسائل می‌توانند گزارش مشکلات و درخواست برای همکاری ربات‌ها باشند. لطفاً هر مورد را در بخشی جداگانه بنویسید. از صاحبان ربات‌ها انتظار می‌رود این صفحه را به فهرست پی‌گیری‌های خود بیفزایند تا بتوانند مسائل و درخواست‌ها را پی‌گیری نمایند.


بایگانی‌ها

کمک رباتیک

[ویرایش]

درود به دوستان؛
امکان دارد یکی از دوستانی که ربات کنترل می‌کند، دستور بدهد که تمام صفحه‌های نام کشورها به درگاه آن‌ها تغییر مسیر یابد. منظور من دقیق‌تر این است، برای مثال: بریتانیا به درگاه:بریتانیا همانند ایران که به درگاه:ایران تغییر مسیر می‌شود، انتقال یابد. البته برای تمامی کشورها. Siar Fisher (بحث | مشارکت‌ها) ‏۲۰ نوامبر ۲۰۱۰، ساعت ۱۱:۲۴ (IRST)

-- انجام شد.Ομιλία Sahim ‏۲۰ نوامبر ۲۰۱۰، ساعت ۱۶:۱۰ (IRST)
بسیار عالی شد، ممنون از کمک. Siar Fisher (بحث | مشارکت‌ها) ‏۲۰ نوامبر ۲۰۱۰، ساعت ۱۷:۱۲ (IRST)

به علت عدم توجه کافی و وافی به شیوه‌نامه در قبل، پس از تغییراتی که بر روی {{انتشار}} انجام گرفت، ظاهر بعضی از صفحات تغییر کرده که چندان جالب نیست. از ربات‌داران عزیز آیا کسی هست که بتواند {{انتشار}} را به مکان صحیح آن (=بلافاصله قبل از رده‌ها) منتقل کند؟ البته احتمالا آن ربات باید مدیر هم باشد که بتواند صفحات محافظت شده را ویرایش کند :-( AMERICOPHILE ‏۲۸ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۲۱:۳۰ (IRST)

متأسفانه هیچ ربات مدیری در ویکی‌خبر وجود ندارد ولی فکر کنم جناب Wayiran بتوانند این کار را انجام دهند. در مورد ابزار بازبینی آسان باید بگویم که قابل تصحیح است که بشود کاری کرد که الگو را بالای بخش منابع قرار دهد ولی باید بر روی ویکی آزمایش شود یک نگاهی به این بیندازید، کدی که توسط Bawolff در اختیار ما قرار گرفته بود باعث می‌شد که مرورگر هنگ کند بنابراین ما از آن استفاده نکردیم که ابزار کار کند ولی به دلیل پیدا نکردن بخشی برای قرار دادن الگوی انشار در کنار آن، آن را در انتها قرار می‌دهد. من سعی می‌کنم عبارت با قاعده‌ای بسازم که این مشکل را برطرف کند. Mjbmr (بحث | مشارکت‌ها) ‏۲۸ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۲۲:۴۲ (IRST)
با تصحیحی که در کاربر:Mjbmr/easyPeerReview.js قرار دادم دیگر ابزار الگوی انتشار را قبل از بخش منابع قرار می‌هد ولی متوجه نشدم که فرق الگو با قبل چیست؟ درخواستی برای تغییر ابزار در بحث_کاربر:Sahim#مدیاویکی:Gadget-easyPeerReview.js نوشم. Mjbmr (بحث | مشارکت‌ها) ‏۲۸ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۲۳:۱۵ (IRST)
دستتان درد نکند. منظورم {{گفتار شما}} بود. AMERICOPHILE ‏۲۹ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۴:۰۶ (IRST)
خواهش می‌کنم، ابزار توسط سهیم تغییر یافت و ظاهراً ابزار به درستی کار می‌کند. Mjbmr (بحث | مشارکت‌ها) ‏۳۰ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۲۰:۵۱ (IRST)