پرش به محتوا

ویکی‌خبر:تابلوی اعلانات مدیران/نوامبر ۲۰۱۴

از ویکی‌خبر، مرجع خبری آزاد

درخواست[ویرایش]

با سلام، درگذشته طی این درخواست، به علت کناره گیری خواستار حذف دسترسی‌هایم شده بودم و با وجود از سرگیری مشارکت‌هایم در ویکی‌خبر، خواستار اعطای مجدد آن دسترسی‌ها هستم، با تشکر. Mjbmr بحث ‏۲۰ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۶:۳۵ (IRST)

با درود،
بنده بدین خاطر درخواست دسترسی مدیر دادم که تعداد زیادی از صفحات ایجاد شده‌بود که نیازمند حذف سریع بودند و برای حذف آنها دسترسی مدیریت لازم بود؛ ولی اما در مورد دادن دسترسی‌ها، ترجیح آنست که دیگر مدیرانی که در آن زمان در ویکی‌خبر بوده‌اند عمل کنند و یا کاربران مسلط به مدیریت اضافه گردند.
بسیار خرسندم که باز گشتید،
من در جریان دلیل گرفتن دسترسی‌ها نیستم، به همین خاطر برای جلوگیری از هرگونه مشکلی، لطفاً یا از دوستانی که در زمان استعفا فعال بوده‌اند درخواست نمایید و یا اینکه مجدداً طبق روال کاربران پیش برویم. (البته مسلم هست، اگر روال دیگری برای بازپس‌گیری دسترسی‌ها وجود دارد،(چه در ویکی‌خبر چه در ویکی‌پدیای فارسی) در صورتی که به من معرفی فرمایید، من نیز بر استناد بر آن‌ها عمل خواهم کرد).
به هر روی خوشحال خواهم شد اگر مدیران دیگری نیز اضافه گردند، و صد البته محدودیتی در تعداد مدیران نیست، و دوستانی که توان و وقت و تسلط دارند می‌توانند برای کمک پیش‌قدم شوند. با تشکر KhabarNegar ‏۱۶ دسامبر ۲۰۱۴، ساعت ۲۳:۱۳ (IRST)
سلام دوباره، کاملاً نظر شما درست و مورد احترام است و از اقدامات شما تشکر می‌کنم. در عین حال به شما بارها گفته‌ام که دیگر مدیران فعال نبوده زیرا جواب پیام‌ها و ایمیل‌ها را نمی‌دهند. Mjbmr بحث ‏۱۶ دسامبر ۲۰۱۴، ساعت ۲۳:۳۹ (IRST)

موفق باشید.--Ομιλία Sahim ‏۶ ژوئن ۲۰۱۵، ساعت ۰۰:۵۰ (IRDT)