پرش به محتوا

ویکی‌خبر:تابلوی اعلانات مدیران/اکتبر ۲۰۱۱

از ویکی‌خبر، مرجع خبری آزاد

محافظت و بحث[ویرایش]

لطفا {{مراکش}} را از محافظت به در آورید. نگاهی هم به این‌جا بیندازید. با سپاس. AMERICOPHILE ‏۳ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۰۰:۱۳ (IRST)

درود، محافظت الگوی موردنظر به‌گونهٔ آبشاری است، هر تغییری را که می‌خواهید انجام دهید در صفحهٔ بحث الگو مطذرح کنید تا اعمالش کنم. --Faramarz♚♔♚ ‏۳ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۳۰ (IRST)
با پوزش، تصحیح شد، مشکل از خبری بود که الگوی مراکش درش استفاده شده و خبر بصورت آبشاری محافظت شده‌بود. ارادت --Faramarz♚♔♚ ‏۳ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۳۵ (IRST)

درخواست[ویرایش]

سلام، لطفاً صفحات مقابل را محافظت کامل بفرمائید. ۱ ۲ ۳ ۴ ۵. Mjbmr بحث ‏۳ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۵:۵۷ (IRST)

ممنون، اگر می‌شود صفحهٔ مقابل رو هم محافظت کامل بفرمائید: ۱ ممنون. Mjbmr بحث ‏۳ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۲۵ (IRST)
درود فراوان، آقا چرا به همین زودی ما رو ترک می‌کنی؟ اگر ویکی وقت‌گیر است می‌توانید مدتی مرخصی بگیرید. ارادت --Faramarz♚♔♚ ‏۳ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۲۷ (IRST)
تشکر، نه ممنون، اینجوری بهتره، خدانگهدار. Mjbmr بحث ‏۳ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۳۴ (IRST)
امیدوارم روزی به ویکی بازگردید، هر جا هستید موفق و پیروز باشید. دوستدار --Faramarz♚♔♚ ‏۳ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۳۶ (IRST)
تشکر، من هم برای شما آرزوی موفقیت دارم، با احترام فراوان. Mjbmr بحث ‏۳ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۵۰ (IRST)

رده:گوگل[ویرایش]

لطفاً ردهٔ گوگل را به این خبر بیفزایید (قفل است).–Z [ب] ‏۹ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۲۱:۱۴ (IRST)

با عرض تبریک برای مدیریتتان در ویکی‌پدیا :) --Faramarz♚♔♚ ‏۱۰ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۰:۱۰ (IRST)
ممنونم–Z [ب] ‏۲۱ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۲۲:۲۲ (IRST)

رده معمر قذافی[ویرایش]

درود بر دوستان ویکی‌خبری! این خبرها همگی مرتبط با خود معمر قذافی هستند ولی در ردهٔ رده:معمر قذافی نیستند، و اینکه اغلب هم بیشتر به خود قذافی مربوط‌اند تا لیبی [در هرکدام در صورت صلاح دید ردهٔ مادر (لیبی) را حذف کنید]:

تشکر فراوان–Z [ب] ‏۲۱ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۲۲:۲۱ (IRST)

جناب Mjbmr کاملاً توضیح دادند که نباید ردهٔ مادر حذف شود (اینجا ویکی‌پدیا نیست!) و البته این روند در ویکی‌خبر انگلیسی نیز پیش می‌رود. AMERICOPHILE ‏۲۲ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۰۲:۲۰ (IRST)
سلام.طبق ویکی‌خبر:رده‌بندی ردهٔ معمر قذافی را می‌توان به خبرهایی که به وی ربط دارند افزود ولی نمی‌توان ردهٔ لیبی که مربوط به کشور لیبی و جایی که قذافی در آن حکومت می‌کرده را حذف کرد.رده:معمر قذافی را می‌افزایم.--Ομιλία Sahim ‏۲۲ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۵:۰۵ (IRST)

گفتار شما[ویرایش]

لطفا محتوای کاربر:Americophile/SandboxIII را در الگو:گفتار شما کپی/پیست کنید. در شکل فعلی به بخش منابع می‌چسبد و ظاهر خوبی ندارد. در شکل جدید در پایین‌ترین قسمت صفحه (زیر جعبه اطلاعات کشور) قرار می‌گیرد. AMERICOPHILE ‏۲۳ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۹:۱۵ (IRST)

. راستی فرقی نمی‌کند که الگوی انتشار در زیر بخش منابع باشد یا بر روی آن. موفق باشید--Ομιλία Sahim ‏۲۳ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۲۲:۳۲ (IRST)
سپاسگزارم. راستش در ویکی انگلیسی روی این مسأله خیلی حساسند (User:Pi zero) و در برچسب‌گذاری همین ویکی خبر خودمان هم نوشته شده که محل الگوی انتشار در پایین‌ترین قسمت مقاله، بلافاصله قبل از رده‌بندی است. AMERICOPHILE ‏۲۳ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۲۳:۵۰ (IRST)
ما پیش از این بحثی را بر روی همین موضوع انجام داده بودیم(هم‌اکنون لینکش را یادم نیست! یا شاید بحثمان خارج از ویکی بوده که فراموش کرده‌ام کجا بوده! ولی ما) تصمیم گرفته بودیم که برای زیباتر شدن خبر، الگو را بالای بخش منابع استفاده کنیم. اما بعد از بکارگیری ابزار بازبینی آسان، برای وجود مشکلاتی که با تغییر مکانی غیر از پایین‌ترین محل صفحهٔ خبر برای قرار دادن الگوی انتشار پیش می‌آمد مجبور شدیم الگوی انتشار را در زیر بخش منابع نیز استفاده کنیم. که هم‌اکنون نیز میبینید، زمانی که از ابزار بازبینی آسان استفاده میکنیم، الگوی انتشار را فقط در پایین‌ترین نقطه خبر و در زیر بخش منابع نصب می‌کند. منظور من این است که نیازی به تغییر مکان الگو‌ها به صورت دستی نیست و و باعث تلف شدن وقت می‌شود بالا یا پایین بودن آن فرقی ندارد. دوستدار--Ομιλία Sahim ‏۲۴ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۰۰:۲۰ (IRST)
البته می‌شه تصحیحش کرد. Mjbmr بحث ‏۲۶ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۲۱:۴۸ (IRST)