ویکی‌خبر:اضافه کردن الگوهای کشوری به مقاله‌های ویکی‌خبر

از ویکی‌خبر، مرجع خبری آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو
بحث زیر پایان یافته‌است . نتیجه: الگوها در خبرهای مربوطه و بسته به نیاز خبرها درج شوند (موفق بود) .Ομιλία Sahim ‏۴ ژانویهٔ ۲۰۱۱، ساعت ۰۱:۵۱ (IRST)

درود به همکااران عزیز.

این نظرخواهی در واقع باید کمی زودتر انجام می‌شد. هدف این نظرخواهی اضافه کردن الگوهای کشوری به مقاله‌های ویکی‌خبر می‌باشد. مطابق با صحبت‌هایی که Sahim و Mjbmr عزیز داشتند، استفاده از این الگو را به نظرخواهی موکول کردیم. {{ایران}} برای مثال نمونه‌ای از آن الگوهای کشوری است که در گوشه چپ صفحه نمونه‌ای از آن‌را می‌بینید. طریقه استفاده آن قرار گرفتن آن در تمام مقاله‌هایی که به ایران ربط داشته باشد است. این الگو همانطور که اطلاع دارید می‌تواند هنگامی که کاربری خبری را مطالعه می‌کند، بدون وارد شدن به درگاه و در سریع‌ترین وقت او را از اخبار دیگر مربوط به همان کشور مطلع کند.

در ویکی‌خبر انگلیسی از این الگو استفاده بسیار زیادی می‌شود و در تمام مقاله‌ها می‌توانید نمونهٔ آن‌را ببینید. برای اطلاعات بیشتر هم می‌توانید رده تمام این الگوها را در ویکی‌خبر انگلیسی ببینید و همچنین به اینجا نگاهی بیندازید که تمامی الگو‌های کشور را معرفی کرده و در موردشان توضیحاتی در صفحه بحث آن ارائه نموده‌اند.

ساختن الگوهای کشوری جدید هم با توجه به این‌که از نسخهٔ انگلیسی آن ساخته می‌شود، بسیار راحت است و می‌توان در عرض کم‌تر از یک ساعت چندین کشور را به پایان رساند. منتظر نظرها و پیشنهادهای دوستان عزیز هستم. SiarFisher ‏۱۵ نوامبر ۲۰۱۰، ساعت ۱۶:۴۷ (IRST)

موافقان

  1. Symbol support vote.svg موافق--Mjbmr بحث ‏۱۵ نوامبر ۲۰۱۰، ساعت ۱۶:۵۶ (IRST)
  2. Symbol support vote.svg موافق--Ομιλία Sahim ‏۱۵ نوامبر ۲۰۱۰، ساعت ۱۷:۱۱ (IRST)
  3. Symbol support vote.svg موافق نیاز به نظرخواهی هم نیست. --جویباری بحث ‏۱۵ نوامبر ۲۰۱۰، ساعت ۱۸:۲۲ (IRST)

مخالفان

نظرات

درود، البته الگوهای جعبه‌های اطلاعاتی فقط ب کشورها ختم نمی‌شود، مانند نمونه‌هایی که در اینجا می‌بینید، نیاز به الگوهای خبری بیشتر داریم Mjbmr بحث ‏۱۵ نوامبر ۲۰۱۰، ساعت ۱۶:۵۹ (IRST)

درود و ممنون. درست می‌فرمایید باید تمام نوع‌های آن ایجاد شود و در مقاله‌های مرتبط گنجانیده شود. فکر می‌کنم اگر این با اتفاق آراء تصویب شود برای دیگر انواع آن مشکلی نخواهیم داشت. SiarFisher ‏۱۵ نوامبر ۲۰۱۰، ساعت ۱۷:۱۹ (IRST)
تشکر از دوستان. پس صلاح می‌دانید که اضافه کردن آن در صفحات را آغاز کنیم؟ من شروع به ایجاد الگوهای دیگر کشورهای خواهم نمود. SiarFisher ‏۲۰ نوامبر ۲۰۱۰، ساعت ۱۰:۰۵ (IRST)
سلام به دوستان عزیز- اگر برای اعمال الگوهای مرتبط به خبرها هرچه زودتر اقدام شود بهتراست، زیرا با افزایش خبرها کارها کمی مشکل می‌شود.دوستدار همهΟμιλία Sahim ‏۱۹ دسامبر ۲۰۱۰، ساعت ۰۱:۳۱ (IRST)
سلام، به نظر من نیازی نیست که در اخبار تاریخ گذشته آن‌ها را قرار دهیم فقط کافیست در اخباری که به تازگی ایجاد می‌کنیم آن‌ها را قرار دهیم، ممنون Mjbmr بحث ‏۱۹ دسامبر ۲۰۱۰، ساعت ۰۱:۴۰ (IRST)