نظرها:گوگل از هک شدن حساب‌های کاربران ایرانی خبر می‌دهد

از ویکی‌خبر، مرجع خبری آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

بازگشت

Wikinews commentary.svg

این صفحه برای تفسیر خبر است، اگر مشکلی در خبر وجود دارد آن را در صفحه بحث ارائه دهید تا ویراستاران آن را اصلاح کنند. در اینجا هیچ نیازی نیست گفتار شما پایبند دیدگاه بی‌طرف باشد، فقط این را مد نظر داشته باشید که از گفتار توهین آمیز پرهیز کنید و سعی بر تحریک افکار دیگران نکنید، گفتگوی مدنی باعث می‌شود که صفحه نظرها جایی دوستانه و سرگرم کننده باشد، لطفاً در هنگام ارسال نظر خود به این گفتار توجه بفرمایید.

من از اینکِه تنها حساب ایرانیا هک میشه ناراحتم امید وارم تیم گوگل فارسی هم مثل فیس بوک تلاشش رو بکنه تا حسابا هک نشنAmerGEM ‏۹ سپتامبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۲:۱۰ (IRDT)

در مرورگر فایرفاکس و نرم‌افزار تاندربرد در نسخهٔ های 6.0.1 و 6.0.2 بسته‌های امنیتی موجود می‌باشد که از هک شدن حساب‌ها جلوگیری می‌شود، اگر از این نرم‌افزارها استفاده می‌کنید، آن‌ها را به روز کنید، همچنین شرکت‌هایی مثل مایکروسافت هم بسته‌های امنیتی ارائه کردند که با به روز رسانی سیستم عامل‌ها می‌توان از هک شدن آن‌ها جلوگیری کرد، در ضمن از هک شدن فقط مربوط به گوگل نمی‌شود، فهرست آن وب‌گاه‌هایی که ممکن است هک شوند در اینجا آمده است. Mjbmr بحث ‏۹ سپتامبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۲:۳۳ (IRDT)