سریال استوری

از ویکی‌خبر، مرجع خبری آزاد

<آغاز تصویر برداری سریال اینترنتی استوری >

تصویر برداری سریال اینترنتی استوری به نویسندگی و کارگردان وحید پیماندار در لوکیشنی در اطراف تهران آغاز شد. به گزارش روابط عمومی سریال اینترنتی استوری، فصل نخست این سریال که به تهیه کنندگی محمدرضا قربانی در حال ساخت است در ۱۰ قسمت تهیه شده و در آینده نزدیک در فضای مجازی پخش می شود. در خلاصه داستان این سریال آمده است که سیامک پسر جوانی است که از یاس و ناامیدی و فقر به باغی خارج از شهر پناه آورده و قصد پرورش کاکتوس دارد که با دختری به نام آرامش آشنا می شود و این آشنایی او را به مسیر دیگری می کشاند. نویسندگی و کارگردانی این سریال اینترنتی که به موضوع فقر با نگاهی متفاوت پرداخته ، توسط وحید پیماندار انجام می شود که در سوابق خود تاکنون نویسندگی تعدادی فیلمنامه و کارگردانی چند فیلم را بر عهده داشته است.

در این سریال شاهرخ لامع به عنوان مدیر تصویر برداری و آرمان افضلی به عنوان طراح گریم حضور دارند و صدا برداری در این سریال توسط علیرضا عباس قلی انجام می شود و همچنین بازیگردانی این سریال نیز بر عهده پیروز میرزایی است.

از دیگر عوامل این سریال می توان از مدیر تولید علیرضا قربانی_دستیار اول کارگردان و برنامه ریز مهراد نوروزی طهرانی_منشی صحنه ملیحه ولایتی _ مدیر تدارکات و دستیار تولید امیر محمد کلهر_ دستیار تصویر برداری مرتضی کزازی _ دستیار دوم کارگردان محسن اقبال و دستیار تدارکات محمد ظهوری نام برد. همچنین بازیگران سریال استوری به شرح زیر معرفی می شوند:

پیروز میرزایی_ محمدرضا قربانی_ سحرناز عباس زاده_ رعنا مستعلمی_ فرهاد رشیدی_ زیبا مصطفایی_ هانیه داوودی_ ثمین دانشور