حزب رستاخیز نوین ایران

از ویکی‌خبر، مرجع خبری آزاد

حزب رستاخیز نوین ایران

در تاریخ ۲۵۸۲/۰۳/۲۶ مصادف با ۱۶ژوئن ۲۰۲۳ کنگره شورای شاخه مرکزی و عمومی حزب رستاخیز نوین ایران در شهر هامبورگ آلمان هتل آتلانتیک کمپینسکی هامبورگ با حضور ۲۳۱ نفر از عضای حضوری و ۷۶۵ نفر اعضای غیر حضوری از ایران با کمک گرفتن از برنامه‌های رسانه‌های دیجیتالی کلاب هاوس و بیگو لایو صورت گرفت و در این جلسه اعضا نسبت به عملکرد این حزب از زمان تاسیس که مصادف با نهم بهمن ماه دوهزاروپانصد و هشتاد و یک بود بحث و گفتگو کردند .

در شروع جلسه ریاست حزب جناب آقای ساموئل پوریان ضمن خوشامدگویی به اعضای حاضر حضوری و غیرحضوری در مورد روند افزایشی اعضای حزب در پنج ماه گذشته و ابراز خرسندی بابت احساس مسئولیت اعضا ، صحبت کردند و در رابطه با برنامه های آینده حزب در رابطه با سیاست های حزب در قبال روند اتفاقا اخیر داخل ایران و خارج از ایران توضیحاتی ابراز داشتند.

در ادامه منشی حزب رستاخیز نوین ایران آقای لوژانس آریایی گزارشی در ارتباط با کارهای صورت گرفته از سوی حزب برای کمک به روند اعتراضات مدنی در ایران و منابع مالی دریافتی از سوی اعضا ارائه نمودند.

در پایان جلسه مجدداً از تمامی ایرانیان سرتاسر جهان برای حضور در این حزب توسط ریاست حزب جناب آقای ساموئل پوریان دعوت به عمل آمد تا ضمن مطالعه مرام نامه حزب که در وبگاه اختصاصی این نهاد به آدرس اینترنتی https://hrni.party موجود است نسبت به عضویت در این حزب اقدام فرمایند.

حزب رستاخیز نوین ایران که مرام سیاسی آن دموکراسی خواهی سکولار پارلمانی چند حزبی می‌باشد در سال گذشته (۲۵۸۱ شاهنشاهی) (۲۰۲۳)(۱۴۰۱) توسط ایرانیان سرتاسر جهان به دعوت بنیان گذاران آن بانوان : ماه بانو یزدی- آوا آرتمیس - پگاه ثابت - و آقایان : ساموئل پوریان - لوژانس آریایی - ققنوس جنوبی - مهدی هیومن - معین خراسانی - حسین هخامنش از داخل و خارج از ایران تأسیس شد.