واتس‌آپ در موبایل‌های قدیمی از کار می‌افتد: تفاوت میان نسخه‌ها

پرش به ناوبری پرش به جستجو
ابرابزار
[نسخهٔ بررسی‌نشده][نسخهٔ بررسی‌نشده]
(از کار افتادن واتساپ در موبایل های قدیمی از امروز 12 بهمن)
 
(ابرابزار)
{{تاریخ|1580626121}}
{{اینترنت}}
از امروزروز ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ آپدیت جدید واتس اپ سبب می شودمی‌شود کاربران میلیون هامیلیون‌ها دستگاه با سیستم عامل قدیمی اندروید یا آی او اسآی‌اواس نتوانند به پیامرساناین پیام‌رسان دسترسی یابند.
 
به گزارش ایندپندنت، آپدیت جدید واتس اپ سبب می شودمی‌شود از امروز (یکم فوریه ۲۰۲۰) دسترسی میلون هامیلون‌ها کاربری که از آیفون هاآیفون‌ها و دستگاه هایدستگاه‌های قدیمی اندروید استفاده می کنند،می‌کنند، به این اپلیکیشن قطع شود.
 
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، واتس اپ اعلام کرده آیفون هاییآیفون‌هایی که دارای سیستم عامل iOS۸ یا قدیمی تر هستند ( دستگاه هایدستگاه‌های آیفون ۴ یا قدیمی تر) تحت تاثیرتأثیر آپدیت جدید قرار می گیرندمی‌گیرند. اما دستگاه هایدستگاه‌های آیفون۴اس، تمام مدل هایمدل‌های آیفون ۵ و تمام مدل هایمدل‌های آیفون۶ همچنان از پشتیبانی واتس اپ بهره می برندمی‌برند.
از امروز آپدیت جدید واتس اپ سبب می شود کاربران میلیون ها دستگاه با سیستم عامل قدیمی اندروید یا آی او اس نتوانند به پیامرسان دسترسی یابند.
 
علاوه بر آن موبایل هاییموبایل‌هایی که سیستم عامل آنها اندروید۲.۳.۷اندروید ۲٫۳٫۷ (اندروید جینجربرد) و قدیمی ترقدیمی‌تر است نیز تحت تاثیرتأثیر آپدیت جدید غیر فعال می شوندمی‌شوند.
 
این در حالی است که در پایان ۲۰۱۹ میلادی نیز دسترسی عده زیادی از کاربران دستگاه هایدستگاه‌های مختلف از جمله موبایل هایموبایل‌های ویندوز فون به این پیامرسان قطع شد.
به گزارش ایندپندنت، آپدیت جدید واتس اپ سبب می شود از امروز(یکم فوریه ۲۰۲۰) دسترسی میلون ها کاربری که از آیفون ها و دستگاه های قدیمی اندروید استفاده می کنند، به این اپلیکیشن قطع شود.
 
واتس اپواتس‌اپ اعلام کرده این آپدیت برای مسدود کردن افرادی لازم است که از نسخه هاینسخه‌های قدیمی اندروید یا سیستم iOS استفاده می کنندمی‌کنند تا به این ترتیب امنیت کاربران آن حفظ شود.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، واتس اپ اعلام کرده آیفون هایی که دارای سیستم عامل iOS۸ یا قدیمی تر هستند( دستگاه های آیفون ۴ یا قدیمی تر) تحت تاثیر آپدیت جدید قرار می گیرند. اما دستگاه های آیفون۴اس، تمام مدل های آیفون ۵ و تمام مدل های آیفون۶ همچنان از پشتیبانی واتس اپ بهره می برند.
 
این پیام رسان در یک پست وبلاگی نوشت: از آنجا که اپلیکیشن ما برای این سیستم هایسیستم‌های عامل توسعه نمی یابد،نمی‌یابد، برخی از قابلیت هاقابلیت‌ها ممکن است از کار بیفتند. در نتیجه توصیه می شودمی‌شود کاربران از جدیدترین نسخه اندروید یا iOS استفاده کنند.
علاوه بر آن موبایل هایی که سیستم عامل آنها اندروید۲.۳.۷(اندروید جینجربرد) و قدیمی تر است نیز تحت تاثیر آپدیت جدید غیر فعال می شوند.
 
آپدیت جدید واتس اپ بدان معنا است که دستگاه هایدستگاه‌های بدون پشتیبانی نمینمی‌توانند توانند حساب هایحساب‌های کاربری جدید بسازند یا حساب هایحساب‌های فعلی را تایید کنند.
این در حالی است که در پایان ۲۰۱۹ میلادی نیز دسترسی عده زیادی از کاربران دستگاه های مختلف از جمله موبایل های ویندوز فون به این پیامرسان قطع شد.
{{انتشار}}
 
==منابع==
واتس اپ اعلام کرده این آپدیت برای مسدود کردن افرادی لازم است که از نسخه های قدیمی اندروید یا سیستم iOS استفاده می کنند تا به این ترتیب امنیت کاربران آن حفظ شود.
 
این پیام رسان در یک پست وبلاگی نوشت: از آنجا که اپلیکیشن ما برای این سیستم های عامل توسعه نمی یابد، برخی از قابلیت ها ممکن است از کار بیفتند. در نتیجه توصیه می شود کاربران از جدیدترین نسخه اندروید یا iOS استفاده کنند.
 
آپدیت جدید واتس اپ بدان معنا است که دستگاه های بدون پشتیبانی نمی توانند حساب های کاربری جدید بسازند یا حساب های فعلی را تایید کنند.
{{مرور}}
==https://www.eghtesadonline.com/n/272N ==
{{پانویس}}
* {{منبع
*{{اقتصاد آنلاین
|عنوان =واتس‌آپ امروز در موبایل‌های قدیمی از کار می‌افتد
|عنوان =
|تاریخ =۱۲ بهمن ۱۳۹۸
|مرجع =https://www.eghtesadonline.com/n/272N
|منتشرکننده =اقتصاد آنلاین
}}
*{{منبع
|عنوان =
|تاریخ =
|مرجع =
|منتشرکننده =
}}
 
 
[[رده:شبکه های اجتماعی]]
[[رده:برنامه های پیامرسان]]

منوی ناوبری