تفاوت میان نسخه‌های «بحث کاربر:Kasir»

پرش به ناوبری پرش به جستجو
۹۲۲ بایت اضافه‌شده ،  ۵ سال پیش
:::::اولاً اینکه [[ویکی‌خبر:رده‌بندی]] سیاست نیست و رهنمود است دوماً نیست در مورد آن اجماع وجود نداشته به عنوان سیاست آن را قبول کنیم، [[کاربر:Sahim|Sahim]] آن را از ویکی‌پدیا کپی کرده بود، اگر من صفحه‌ای ایجاد کنم و بالایش بنویسم سیاست ویکی‌خبر شما آن را به عنوان سیاست قبول می‌کنید؟ قطعاً باید بررسی کنید در مورد آن اجماع وجود دارد و یا نه، دموکراسی هست و نه دیکتاتوری ،همانطور که گفتم رده‌ها باید تفکیک شده بر اساس موضوع و یا موقعیت باشد (تفکیک شده، رده فوتبال جدا از رده آمریکای جنوبی) به هر حال من توضیح‌های کافی را به شما دادم و ویکی‌خبر هم بر پایهٔ آن ایجاد شده و مطمئن هستم کاربران دیگر هم با نظر شما مخالفند، از آن‌جا که نمی‌خواهم پروژه‌های خواهر ویکی‌پدیا هم مانند ویکی‌پدیا به محلی برای بحث‌های بی‌مورد تبدیل شود من با شما بحثی ندارم، این ویکی‌خبر و این شما. [[کاربر:Mjbmr|<span style="color: blue;">Mjbmr</span>]] <sup>[[بحث کاربر:Mjbmr|<span style="color: blue;">بحث</span>]]</sup> ‏۱۰ فوریهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۵:۲۹ (IRST)
:::::دوست قدیمی و عزیزم جناب {{پینگ|Mjbmr}} من که اینجا برای بحث یا جنجال نیامده‌ام، هر دو ما برای پیشرفت این پروژه تلاش میکنیم، برای اینگونه موضوعات هم باید بحث انجام شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود، نه من قصد زورگویی نسبت به شما را دارم و نه شما نسبت به من، اگر سیاست‌ها و رهنمودهای ویکی‌خبر در گذشته فقط کپی و ترجمه شده و به اجماع کاربران نرسیده ضعف این مجموعه است و باید سعی کنیم این ضعف‌ها را برطرف کنیم، اما در مورد رده‌ها باید بگویم که اضافه کردن یک رده به خبرها که استفاده کاربردی داشته باشد و یافتن خبرهای مشابه را آسان میکند مشکلی ندارد، با این حال اگر تمایل دارید میتوانید از کاربر دیگری دعوت کنید که در این بحث شرکت کند. [[کاربر:Kasir|Kasir]] <sup> [[بحث کاربر:kasir|بحث]]</sup> ‏۱۰ فوریهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۶:۰۱ (IRST)
:سلام. خسته نباشید میگم خدمت شما بزرگواران و همچنین خوشحالم که مثل همیشه فعالید،همچنین تبریک به کسیر عزیز بابت مدیریتشون(شرمنده که من نبودم وگرنه قطعا من هم رای مثبت میدادم به دوست خوبم). در مورد رده بندی البته بهتر هست نظر همه گرفته بشه ولی بنظر من [[کاربر:Mjbmr|Mjbmr]] عزیز درست میگن و من هم با ایشون موافقم. ازدیاد رده و کلا استفاده از رده ها، کاربردهای خاص خودشون رو در ویکی خبر دارن.<sup>[[بحث کاربر:Sahim|<span style="font-size:111%; color:navy; font-variant:Lucinda-caps;text-shadow:black -5px 5px 15px;">Ομιλία</span>]]</sup> [[کاربر:Sahim|Sahim]] ‏۲۸ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۱۶:۱۴ (IRDT)
 
== دعوتنامه ==
۴٬۲۸۷

ویرایش

منوی ناوبری