تفاوت میان نسخه‌های «ویکی‌خبر:مقدمه»

پرش به ناوبری پرش به جستجو
هر کسی می تواند در آن مشارکت کند، مقاله‌های مشارکتی برای مخاطبان جهانی می‌شوند. ما در همه‌حال برای اجرای سیاست [[ویکی‌خبر:دیدگاه بی‌طرف|دیدگاه بی‌طرف]] و اطمینان از اینکه گزارش ما در حد امکان عادلانه باشد، تلاش می‌کنیم.
 
علاوهاز براین آن، تمام چیزهایی که می‌نویسیمگذشته، برای حفظ بالاترین استانداردهایالگوی قابلیت اعتماد، هر آنچه می‌نویسیم، دارای منبع هستند.
 
سیاست ما این است که نظر و تفسیری در مقاله‌های ما نباشند — اگر می خواهید به جهان بگویید که چه فکر می کنید، [[w:fa:وبلاگ|وبلاگ نویسی]] را امتحان کنید.
 
ویکی‌خبر، همانند خواهر بزرگتر خود ویکی‌پدیا، توسط داوطلبانداوطلبانی وکه بااز اهدا زمانوقت و پول خود اجرامایه ومی‌گذارند تامینراه‌بری می‌شود و هیچ تبلیغاتی ندارد. تصمیم‌هابه‌صورت جمعی گرفته می‌شوند و ما دوست داریم به مذاکره پردازیم. بحث و مذاکره تشویق می‌شود و همیشه تعداد زیادی از کاربران دیگر هستند که بتوان چیزی از آنها آموخت.
 
تمامهمه‌ی چیزهایی که در ویکی انجام شده‌اندشده‌اند، می‌تواندمی‌توانند منحلواگردانی شوند، بنابراین برای کاربران جدید بسیار دوستانه است. برنامه‌های رابط بسیار آسان طراحی شده‌اند و یادگیری آنها آسان است.
 
==نوشتارهای ویکی‌خبر چه هستند==

منوی ناوبری