پرش به محتوا

فرمانده سپاه استان قزوین: اگر نتیجه انتخابات مجلس مطابق ارزش‌های ما نباشد با هم می‌جنگیم

از ویکی‌خبر، مرجع خبری آزاد
جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۸۹، ۴ مارس ۲۰۱۱، ۰۳:۳۰:۰۰ ق.ظ.

یکی از فرماندهان سپاه با اشاره به اینکه سپاه مسئولیت دارد که انقلاب به انحراف کشیده نشود، اعلام کرد:

« اگر نتیجه انتخابات مجلس نتیجه‌ای نباشد که در راستای ارزش‌های ما باشد سال ۹۱ سالی بسیار خطرناک و حتی خونین است به طوریکه صاحب‌نظرانی که قدرت تحلیل دارند و تاکنون مسائل را به درستی پیش‌بینی کردند، بیان داشتند که اگر مجلس بعد مجلس سالمی نباشد سال ۹۱ فتنه، خونین است زیرا با هم می‌جنگیم و جریان انحراف سردرمی‌آورد »

فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین خطاب به شورای نگهبان از اینکه شورای نگهبان در انتخاب افراد باید دقت بیشتر داشته باشند و برای انتخاب اسناد و مدارک و اطلاعات صحیح جمع شود سخن گفت. سالار آبنوش در ادامه گفت: کسی که باید پذیرفته نشود، رد شده و به کسی که باید تذکر داده شود نیز باید تذکر داد. وی در ادامه با یادآوری جریان موسی، پیامبر دین یهود اینگونه بیان‌داشت که:

« در آن زمان با وجود موسی(ع) و آن همه نشانه و دلیل مردم گوساله پرستیدند و در عصر ما نیز آدم‌هایی مانند موسوی و کروبی سامری ما بودند که عده‌ای گوسالهٔ آنها را پرستیدند. »

به گفته وی جریان بعدی جریان انحراف است که با اسم ولایت، ارزش‌ها، امام زمان و انتظار جلو می‌آیند و نقاب‌شان، نقاب مهدویت است.


منابع

‎«‏فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین: اگر نتیجه انتخابات مجلس نهم در راستای ارزش‌های ما نباشد، سال ۹۱ خونین خواهد بود». ‏آفتاب نیوز، ‏۳ مارس ۲۰۱۱